Klientské centrum Klientská centra ČR

Vodafone samoobsluha

Vodafone samoobsluha má moderní intuitivní ovládání, rychle se v ní dohledávají požadované informace, nastavení. Podnikatelům nabízí kontrolu nad firemními čísly.

Vodafone samoobsluha – co to je

Samoobsluha Vodafone je webová služba, která zákazníkům Vodafonu nabízí možnosti pro správu uživatelského účtu. Požadavky, které by zákazníci museli řešit v prodejnách, či na zákaznických linkách, mohou díky aplikaci provést i z pohodlí domova nebo pomocí mobilní aplikace ( Google play, App Store, Windows Store ) .
Zákazníci Vodafone vidí všechny své aktivní služby a s nimi spojené měsíční poplatky. K jednotlivým položkám mají k dispozici nápovědu. Samoobsluha nabízí velice přehlednou aktivaci služeb díky funkci košík.

Jak si založit účet v OneNet Samoobsluze:

Přihlaste se na stránky https://onenetsamoobsluha.vodafone.cz a klikněte na tlačítko „Nemáte účet?“.
Do políčka „Zadejte svoje telefonní číslo“ vyplňte telefonní číslo, pro které chcete přístup zřídit a klikněte na tlačítko „Odeslat kód”.
Na uvedené číslo vám bude zaslána SMS s jednorázovým heslem. Heslo vyplníte do políčka „Vložte Autorizační kód“ a kliknete na šedivé tlačítko „Pokračovat“.
Následně budete vyzváni k vyplnění vlastního hesla, které budete používat pro přihlášení do aplikace v budoucnu.
Po vyplnění nového hesla vyplníte identifikační údaje a kliknete na tlačítko „Dokončit“

Přehledné ovládání aplikace vás bude ke každému kroku registrace navádět

Vodafone onenet zapomenuté heslo

Pokud chcete obnovit zapomenuté heslo klikněte ZDE

Jak OneNet samoobsluha funguje

Díky OneNet samoobsluze může administrátor nastavovat a spravovat jednotlivé služby všech čísel ve vaší organizaci. Pokud potřebujete, aby byly služby a útrata jednotlivých oddělení spravovány různými administrátory, není to problém. Každému oddělení lze nastavit tzv. peněženku, díky níž získáte přehled o provozu v dané skupině čísel i míře čerpání.

Nastavovat zde můžete řadu funkcí, které se vám budou hodit každý den. Koncový uživatel může flexibilně nastavovat funkce svého čísla. Pokud jedete například služebně do zahraničí a nepřejete si být příliš rušeni, můžete si nastavit přijímání hovorů pouze od několika vybraných podřízených a rodiny. Ve OneNet samoobsluze pohodlně nastavíte filtrování hovorů v roamingu až na úroveň jednotlivých čísel. Ostatní hovory se odpojí nebo přesměrují. Případně lze nastavit automatickou hlasovou zprávu s informací o služební cestě a datu návratu.

Když doma zapomenete mobilní telefon a nechcete se vracet, můžete si přes OneNet samoobsluhu pohodlně nastavit přesměrování na pevnou linku nebo na kolegu.

Více informací naleznete na www.onenetsamoobsluha.vodafone.cz

 

 

 

Půjčka vhodná pro každého